•   
  •   
  •   
  •   

معرفي شرکت

شرکت خدمات بيمه ايران خودرو پس از تصويب قانون تاسيس بيمه هاي خصوصي در مجلس شوراي اسلامي با اخذ نمايندگي از شرکت بيمه پارسيان فعاليت خود را در تمامي رشته هاي متداول بيمه اي در کشور آغاز کرد.

اين شرکت به عنوان عضوي از خانواده صنعت بيمه کشور از آغاز فعاليت تاکنون با بهره گيري از منابع انساني توانمند و متخصص، اهتمام خود را در جهت خدمت رساني موثر و بهنگام به عموم هموطنان در سراسر ايران اسلامي معطوف ساخته و شاهد اين مدعا ارائه بزرگترين پوشش آتش سوزي اتکايي کارخانجات صنعتي در ايران، ارائه خدمات حضوري و غير حضوري در بخش اتومبيل به بيش از 800.000 نفر در سال و ارائه خدمات بيمه درمان تکميلي به بيش از 160.000 نفر در سال و ارائه انواع خدمات بيمه اي در بيش از 20 شعبه در سراسر کشور است که تنها نمونه اي از موفقيت ها و توانمندي هاي اين مجموعه است و با اتکال به خداوند متعال اميد است تا به جايگاه رفيعي در صنعت بيمه دست يابد. شايان ذکر است اين شرکت در ارائه خدمات نوين بيمه اي نيز پيشگام بوده و توانسته است طرح هايي نظير سيستم تلفن بيمه و فروش بيمه نامه با استفاده سيستم پيام کوتاه و اينترنت را براي اولين بار در صنعت بيمه کشور طراحي و راه اندازي نمايد.

با اتکا به دانش و تجربه متخصصان، محيطي در اين شرکت فراهم گرديده است که تمامي مشتريان که در حقيقت شرکا و مالکين اصلي اين شرکت هستند، اعم از فردي و سازماني (شرکتهاي صنعتي و تجاري و صاحبان مشاغل و ...) از مشاوره رايگان جهت بررسي ريسک هاي بيمه اي برخوردار شده و در شرايط کاملاً رقابتي پوشش هاي مناسب را دريافت دارند. اين شرکت از پيشروان ارائه خدمات غير حضوري بيمه بوده و در حوزه بيمه هاي اتومبيل با ايجاد زير ساخت هاي مناسب و با تماس متقاضيان اعم از تلفني، پيام کوتاه و اينترنتي خدمات بيمه اي را در محل مورد درخواست ارائه مي نمايد و در اين راه با صرفه جويي در وقت هموطنان و کاهش تردد آنان، به سهم خود در کاهش ترافيک شهري نيز موثر بوده است و از برنامه هاي آتي اين شرکت توسعه اين گونه خدمات غيرحضوري در ساير رشته هاي بيمه اي مي باشد. افزايش ضريب نفوذ انواع بيمه عمر و ساير رشته ها که در ايران در قياس با ساير کشورها از رشد مناسبي برخوردار نشده از ديگر طرح هايي است که در اين شرکت در حال آماده سازي و اجرا مي باشد تا عموم از مزاياي آن بهره مند گردند. در کنار برنامه هاي توسعه اي بيمه در سطح جامعه، توجه به اصل مشتري مداري و افزايش سطح رضايمتندي مراجعان و مخاطبان اين شرکت همواره از شاخص ترين اصول کاري اين شرکت مي باشد که تمامي کارکنان اين شرکت در رده هاي مختلف سازماني اطاعت از آن را سرلوحه امور خود قرار داده و خود را ملزم به رعايت آن مي دانند.

 

 

 

 بازگشت به صفحه قبل

تماس با شرکت

 دفتر مرکزي: ميدان آرژانتين - خيابان الوند- خيابان 35- خيابان سياوش - پلاک 8 

تلفن : 42963000     تلفن روابط عمومي: 88780703

نمابر: 88663124

پست الکترونيک :     info@ikisco.com