امروز:

8 خرداد 1403

بیمه ایران خودرو
پرچم ایران
معرفی شرکت

معرفی شرکت بیمه ایران خودرو

بیمه گری تخصص ماست

تاريخچه

شركت نمایندگی بیمه ایران خودرو در تاريخ 28 بهمن ماه سال 1382، با سرمايه تمام پرداخت شده 160 ميليارد ريال، طي شماره 217076 در اداره ثبت شركت‌ها و موسسات غيرتجاري تهران به ثبت رسيد و در تاريخ 29 بهمن ماه ماه سال1382 مجوز فعاليت بيمه‌اي خود را در كليه رشته‌هاي بيمه‌اي به نمایندگی از شرکت بیمه پارسیان اخذ نمود و فعاليت خود را به عنوان يك شركت نمایندگی حقوقی آغاز نمود.

 

موضوع فعاليت

موضوع فعاليت شركت بطور انحصاري، عرضه خدمات بيمه اي به نمايندگي از شركت بيمه پارسيان با رعايت قانون تأسيس بيمه مرکزي ايران و بيمه‌گري، مصوبات شورايعالي بيمه، قرارداد نمايندگي، بخشنامه و دستورالعمل‌هاي بيمه مركزي جمهوري اسلامي ايران و شركت بيمه طرف قرارداد است.

بيانيه چشم انداز

ایجاد آرامش خاطر برای مشتریان و ارزش پایدار برای ذینفعان به عنوان معتبرترین شرکت بیمه کشور، از طریق تأمین گستره‌ای از محصولات نوآورانه با کیفیتی متمایز، منطبق بر نیازها و انتظارات مشتریان و افزایش توانگری شرکت.

بيانيه ماموريت

شرکت نمایندگی بیمه ایران خودرو با تأکید بر ارزش‌های سازمانی، با پشتوانه سرمایه انسانی دانش‌مدار، با انگیزه، مستعد و متعهد، در محيطي شاداب همراه با احترام متقابل و اخلاق حرفه‌ای، با بهره‌گیری از فرایندهایی مؤثر و فن‌آوری‌های نوین اطلاعات و ارتباطات و استفاده از شبكه فروش گسترده، با ارایه محصولات بیمه‌ای متنوع و مقرون‌به‌صرفه و خدماتی متمایز و نوآورانه در کنار كسب سودي منصفانه، برای مشتریان خود آرامش و اطمینان مهیا نموده و نقش مهمی در ارتقای فرهنگ بیمه‌ای جامعه و تأمین منافع ذینفعان ایفا می‌نماید.

شرکت خدمات بيمه ايران خودرو پس از تصويب قانون تاسيس بيمه هاي خصوصي در مجلس شوراي اسلامي با اخذ نمايندگي از شرکت بيمه پارسيان فعاليت خود را در تمامي رشته هاي متداول بيمه اي در کشور آغاز کرد.

اين شرکت به عنوان عضوي از خانواده صنعت بيمه کشور از آغاز فعاليت تاکنون با بهره گيري از منابع انساني توانمند و متخصص، اهتمام خود را در جهت خدمت رساني موثر و بهنگام به عموم هموطنان در سراسر ايران اسلامي معطوف ساخته و شاهد اين مدعا ارائه بزرگترين پوشش آتش سوزي اتکايي کارخانجات صنعتي در ايران، ارائه خدمات حضوري و غير حضوري در بخش اتومبيل به بيش از 800.000 نفر در سال و ارائه خدمات بيمه درمان تکميلي به بيش از 160.000 نفر در سال و ارائه انواع خدمات بيمه اي در بيش از 20 شعبه در سراسر کشور است که تنها نمونه اي از موفقيت ها و توانمندي هاي اين مجموعه است و با اتکال به خداوند متعال اميد است تا به جايگاه رفيعي در صنعت بيمه دست يابد. شايان ذکر است اين شرکت در ارائه خدمات نوين بيمه اي نيز پيشگام بوده و توانسته است طرح هايي نظير سيستم تلفن بيمه و فروش بيمه نامه با استفاده سيستم پيام کوتاه و اينترنت را براي اولين بار در صنعت بيمه کشور طراحي و راه اندازي نمايد.

دستاوردهای شرکت ما

با اتکا به دانش و تجربه متخصصان، محيطي در اين شرکت فراهم گرديده است که تمامي مشتريان که در حقيقت شرکا و مالکين اصلي اين شرکت هستند، اعم از فردي و سازماني (شرکتهاي صنعتي و تجاري و صاحبان مشاغل و …) از مشاوره رايگان جهت بررسي ريسک هاي بيمه اي برخوردار شده و در شرايط کاملاً رقابتي پوشش هاي مناسب را دريافت دارند. اين شرکت از پيشروان ارائه خدمات غير حضوري بيمه بوده و در حوزه بيمه هاي اتومبيل با ايجاد زير ساخت هاي مناسب و با تماس متقاضيان اعم از تلفني، پيام کوتاه و اينترنتي خدمات بيمه اي را در محل مورد درخواست ارائه مي نمايد و در اين راه با صرفه جويي در وقت هموطنان و کاهش تردد آنان، به سهم خود در کاهش ترافيک شهري نيز موثر بوده است و از برنامه هاي آتي اين شرکت توسعه اين گونه خدمات غيرحضوري در ساير رشته هاي بيمه اي مي باشد. افزايش ضريب نفوذ انواع بيمه عمر و ساير رشته ها که در ايران در قياس با ساير کشورها از رشد مناسبي برخوردار نشده از ديگر طرح هايي است که در اين شرکت در حال آماده سازي و اجرا مي باشد تا عموم از مزاياي آن بهره مند گردند. در کنار برنامه هاي توسعه اي بيمه در سطح جامعه، توجه به اصل مشتري مداري و افزايش سطح رضايمتندي مراجعان و مخاطبان اين شرکت همواره از شاخص ترين اصول کاري اين شرکت مي باشد که تمامي کارکنان اين شرکت در رده هاي مختلف سازماني اطاعت از آن را سرلوحه امور خود قرار داده و خود را ملزم به رعايت آن مي دانند.

صدور بیمه نامه خودرویی

0 +

صدور بیمه نامه درمان

0 +

صدور بیمه نامه آتش سوزی

0 +

صدور بیمه نامه مسئولیت

0 +

پروانه نمایندگی

پروانه نمایندگی حقوقی